Płatności online | SecurionPay
Płatności online

Płatności online

dla Twojego biznesu

Karty kredytowe i debetowe

Zacznij z łatwością przetwarzać płatności kartami kredytowymi i debetowymi na swojej stronie. Wśród akceptowanych kart znajdują się Visa, Visa Classic, MasterCard, Maestro, Diners, JCB, Discover, American Express, Union Pay.

Przykładowy numer karty:
4242 4242 4242 4242

Checkout

Przejrzysty pop-up z płatnościami, którego wygląd możesz dowolnie zmieniać, zwiększy Twoją sprzedaż i konwersję. Użytkownicy płacą bezpośrednio na Twojej stronie, co zdecydowanie poprawia ich komfort podczas zakupów. Zainstaluj już teraz - to dziecinnie proste!

Formularz na Twojej stronie

Dostosuj wygląd formularza do swojej strony za pomocą CSS-ów. Masz całkowitą dowolność, ogranicza Cię tylko wyobraźnia - Twoja i frontendowca!

Płatności mobilne

Twoi klienci kupują szybko i wygodnie, bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystają. Zwiększaj sprzedaż i konwersję.

Darowizny dla organizacji non-profit

Zacznij przyjmować darowizny na swojej stronie za pomocą kilku kliknięć. Zdefiniuj własne kwoty lub pozostaw wybór darczyńcom. To idealne rozwiązanie dla organizacji i inicjatyw non-profit.

Przykładowy numer karty:
4242 4242 4242 4242

Płatności cykliczne

Stwórz własny scenariusz dla płatności subskrypcyjnych, miesięcznych opłat za produkty SaaS-owe czy cyklicznych darowizn. W pełni zautomatyzowany system pozwala na szybkie dodanie formularza płatności, który idealnie sprawdza się na wszystkich urządzeniach.